Zbulo cila je ti? Givenchy, Marc Jacobs, Chloe apo Fendi?


Dyqani online www.shopclassav.com i startuar muajt e fundit nga Class by Alketa Vejsiu, si një alternative moderne dhe e domosdoshme për epokën e teknologjisë dhe dixhitalizimit, vjen me një diversifikim tepër interesant të artikujve.

Cilat janë syzet që përdorni ju më së shumti?

ShopClassAv sjell në formën më të aksesueshme për nga teknologjia, modele fantastike të përzgjedhura me kujdes dhe shije, por jo vetëm kaq. Cilësia është maksimale, artikujt janë autentikë dhe pa dyshim nga markat më të mira botërore.

Nëse jeni GIVENCHY:


Modeli për femra GIVENCHY FOLD, formati aviator, me urën e artë prej metali, dhe lentet me hije ose ombre gri, si edhe skeleti gold e bën një model gati-gati unisex, klasik dhe zgjedhje të përhershme për daljet tuaja. Le të mos flasim për cilësinë pastaj… ndërkohë mos humb kohë dhe kliko të zbulosh më shumë.


Nëse je MARC JACOBS:

Bli këtu modelin këtu www.shopclassav.com

Koleksion i 2019-tës. Si mace e vogël, i kemi parë kudo, por nuk e dimë nëse keni blerë më të mirën e mundshëm. Këto syzet kanë dramaticitet e njëkohësisht indiferentizëm. Fiks si macet. Për t’i blerë në www.shopclassav.com është fare e thjeshtë. 

Nëse je FENDI:

Bli këtu modelin këtu “Fendi”


Ti e ke një shkëlqim, por këto syze ta bëjnë natën ditë! Me një skelet të zi prej metali dhe dy urava fine bëhen të parezistueshme. Bëjini tuajat!

Po nëse je një tjetër FENDI?!


Ah, e thurur natyra në ekstremet e xhamave. Janë fleksibël çka i bën të përtatshme për fytyrën dhe format tuaja. Janë të prodhura në Itali dhe është një punë arti e vërtetë. Mos ik larg të kërkosh….

Nëse je Rag&Bone?

Bli modelin këtu RNB1016/S/2

Ky model është fantastik sepse imagjinojini kur dilni nga zyra pasdite nga ora 17:00 me ngjyrat e bukura të pranverës apo verës. Por, interesante është se mund t’i përdorësh si aksesor dhe në plazh. Blerje e mire dhe ngjyra fantastike si dhe forma cat-eye e cila e bën dominante.

Si të blini?

*Zgjidhni artikullin.

*Dërgojeni në shportë.

*Vendos të dhënat tuaja (kudo që ndodheni)

Nëse jetoni jashtë – mund të paguani me kartë (Visa,Mastercard)
Nëse jetoni në Shqipëri mund të paguani dhe CASH pasi mbërrin porosia në adresëm tuaj.

Transport në të gjithë botë padyshim dhe nëse keni paqartësi ikona e WhatsApp ju vjen në ndihmë, pasi është shërbimi ndaj klientit.

Gjithçka është më e thjeshtë nga c’duket. Nuk mbarojnë modelet me kaq, por s’duam t’ju shuajmë kuriozitetin.

Përfitoni dhe nga kuponi skontues!
Shëno CLASS10 dhe Faleminderit për blerjen tuaj! E vlefshme deri më 31 Maj.

Për çdo paqartësi, kontaktoni me +355 69 70 17 020


WhatsApp chat