Zbulo cila je ti? Givenchy, Marc Jacobs, Chloe apo Fendi?

Dyqani online www.shopclassav.com i startuar muajt e fundit nga Class by Alketa Vejsiu, si një alternative moderne dhe e domosdoshme për epokën e teknologjisë dhe dixhitalizimit, vjen me një diversifikim tepër interesant të artikujve. Cilat janë syzet që përdorni ju më së shumti? ShopClassAv sjell në formën më të aksesueshme për nga teknologjia, modele fantastike të përzgjedhura […]

Ah, ç`oaz bukurie! Një studio metropolitane në mes të Tiranës

Të gjitha vajzave u pëlqen të ndihen të bukura dhe ta lënë veten të përkëdhelen në një qendër bukurie që ofron të gjitha shërbimet që ato do të donin. Këtë gjë jua ofron si gjithmonë Class Hair And Make Up që ndodhet shumë pranë jush, në zemër të Tiranës. Tashmë me një studio të re që plotëson […]

Parfumet e pranverës

Pranvera vjen ndryshe në Tiranë, ku lulekumbullat që çelin në disa rrugë të qytetit të kujtojnë “Cherry Blossom” në kopshtet e Kiotos në Japoni; tjetër aromë vjen toka në pranverë kur shpërthen bari i parë në Skoci, pas dimrit të athët; ndryshe ndihet në Toskanë, ku gjelbërimi në muajt prill dhe maj është panorama jeshile […]

Nëse jeni të apasionuar pas modës, këto janë dokumentarët që duhet të shihni

Duket sikur çdokush është fiksuar pas modës, të bukurës dhe çdo gjëje që lidhet me to! Meqënëse kemi hyrë në një epokë ku blogu i modës shihet ngado, mund të themi se kemi hyrë gjithashtu në sezonin dokumentarëve që na tregojnë më shumë rreth modës dhe të fshehtave të saj. Ka disa realizime në këtë […]

4 gjërat që duhet të dini për javën e modës në Milano

Java e modës është një ndër eventet më të rëndësishme të kësaj fushe dhe si e tillë, s’mund të kishte më pak vëmendje në Milano, vendin ku shumë stilistë “vulosin” sukseset e tyre me pasarelat brilante dhe me fjalën e fundit të modës. Në një axhendë tepër intensive, java e modës në Milano na tregoi […]

WhatsApp chat