Kimono gurkali

190.00 95.00

-Kimono e shkurter e qendisur me dantelle delikate ne gjatesi dhe tek pjesa e mengeve

-Masa: ONE SIZE

2 in stock

SKU: CL410/CL411 Categories: , , ,
WhatsApp chat