Cocktail Attire

450.00 159.00

Fustan i zi i shkurter me theke cope ne pjesen e poshtme dhe ate te fundit

-I përdorur/ Në gjëndje shumë të mirë

-Masa S/M

Out of stock

SKU: EF AB7076 Categories: , , ,
WhatsApp chat