Jumpsuit

300.00 75.00

-Pantallona në stilin kauboj, të çara përpara me detaje tyli në pjesën e dekoltesë dhe të mëngëve.

-Masa M

-Në gjëndje shumë të mirë

Out of stock

SKU: CL80 Categories: ,
WhatsApp chat