Cocktail Attire

359.00 98.00

-Fustan i gjatë në material shifon me bust të punuar me detaje qëndisjeje dhe me dekolte të madhe

-Masa S/M

-Në gjëndje shumë të mirë

Out of stock

SKU: CL 249 Categories: , , ,
WhatsApp chat