Cocktail Attire

599.00 399.00

Fustan i gjatë dantelle me qëndisje aplikash dhe pupla, i punuar me dorë

-Masa S/M

-Në gjëndje shumë të mirë

Out of stock

SKU: CL 119 Categories: , ,
WhatsApp chat