Cocktail Attire

649.00 329.00

Fustan i gjatë dantellë me qëndisje aplikash dhe fruda në pjesën e sipërme dhe të poshtme.

-Masa M

-Në gjëndje shumë të mirë

1 in stock

SKU: ED 4074 Categories: , , ,
WhatsApp chat