Cocktail Dress

82.00

-Fustan i gjatë me një krah, me çarje në pjesën e përparme.

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

-Dizenjuar dhe prodhuar nga AtelierClass

Out of stock

SKU: CL78 Categories: , ,
WhatsApp chat