Cocktail Dress

105.00 57.00

-Fustan treçerekesh, me jakë katrore, me mëngë të gjata dhe me fruda në pjesën e poshtme.

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

Out of stock

SKU: CL108 Categories: , , ,
WhatsApp chat