Cocktail Dress

499.00

-Fustan i gjatë në material elastik me temina të vogla e me dekolte të qëndisur me thekë të punuara me dorë

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

-Dizenjuar dhe prodhuar nga AtelierClass

Out of stock

SKU: CL 115 Categories: , ,
WhatsApp chat