Cocktail Dress

599.00

-Fustan me prerje të drejtë i qëndisur me temina e thekë të punuar me dorë

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

-Dizenjuar dhe prodhuar nga AtelierClass

Out of stock

SKU: CL 156 Categories: , ,
WhatsApp chat