Flower Pattern

1,200.00

Fustani është dizenjuar nga stilisti Valdrin Sahiti dhe i punuar me dorë me motive të luleve; lidhje të kryqëzuar përpara me tyl. Fustani vjen në formë princeshë.

Masa S/M

1 in stock

SKU: 596S Categories: , ,
WhatsApp chat