Glam Dress

450.00

-Fustan i shkurter me xixa dhe pupla

-Masa M

-Ne gjendje shume te mire

-Rripi Chanel kushton 700 Euro, nuk perfshihet ne cmimin e fustanit.

Out of stock

SKU: AVDWM1 Categories: , , ,
WhatsApp chat