Costume

170.00 98.00

-Kostum me pantallona të ngushta dhe jelek të lidhur në pjesën e belit. Tekstil pak elastik dhe me reliev.

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

Out of stock

WhatsApp chat