Petite

79.00 40.00

-Fustan femijesh i punuar me dy materiale, tekstil i punuar ne forme lulesh dhe tyl i bute ne pjesen e poshtme

-I ri fringo

-Masa 4-5 vjeç

Out of stock

SKU: CL171 Categories: , , ,
WhatsApp chat