Petite

79.00 40.00

-Fustan fëmijësh i punuar me dy materiale, tekstil i punuar në formë lulesh dhe satën në pjesën e bustit.

-I ri fringo

-Masa 4-5 vjeç

Out of stock

SKU: CL173 Categories: , , ,
WhatsApp chat