Petite

79.00 40.00

-Fustan fëmijësh i punuar me dy materiale, tekstil i punuar në forme lulesh dhe frude sateni në pjesën e sipërme.

-I ri fringo

-Masa 4-5 vjeç

Out of stock

SKU: CL172 Categories: , , ,
WhatsApp chat