Ready to wear

299.00 129.00

-Fustan i shkurtër me lule dhe tre pala të mëdha në pjesën e poshtme.

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

Out of stock

SKU: GT3793 Categories: , ,
WhatsApp chat