Ready to wear

250.00 123.00

-Fustan me ngjyrë korale me prerje mbi bel dhe mëngë në gjatësi treçerekëshe transparente.

-Në gjendje shumë të mirë

-Masa M

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO18

Out of stock

SKU: CL 155 Categories: , ,
WhatsApp chat