RedCollection

499.00 399.00

Fustan sateni me trëndafil të krijuar në pjesën e bustit dhe me prerje në bel.

-Masa S/M

-Në gjëndje shumë të mirë.

-Dizenjuar&prodhuar nga AtelierClassCO18

Out of stock

SKU: CL 158 Categories: , , ,
WhatsApp chat