RedCollection

249.00

Fustan i kuq në material velvet me mëngë të rëna dhe model sirene.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO19

SKU: CL 229 Categories: , , ,
WhatsApp chat