RedCollection

369.00

-Fustan i kuq me xixa të vogla me dekolte të hapur dhe gjatësi treçerekëshe.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO18

Out of stock

SKU: CL 136 Categories: , ,
WhatsApp chat