RedCollection

549.00 123.00

Fustan i kuq me mëngë të gjata e me bust me qëndisje në formë lulesh dhe shifon në pjesën e poshtme.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO19

Out of stock

SKU: CL241 Categories: , , ,
WhatsApp chat