RedCollection

685.00 550.00

Fustan i kuq me çarje në pjesën e përparme me mëngë të gjata e me qëndisje dhe pupla.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO19

1 in stock

SKU: CL 178 Categories: , , ,
WhatsApp chat