RedCollection

349.00

Fustan i kuq me temina dhe me fije me shkëlqim në pjesën e mëngëve.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO19

Out of stock

SKU: CL249 Categories: , ,
WhatsApp chat