RedCollection

499.00

Fustan i gjatë me qëndisje dhe pupla në pjesën e sipërme dhe tyl të butë në pjesën e poshtme.

-Masa S/M

-I ri fringo

-Dizenjuar & prodhuar nga AtelierClassCO19

1 in stock

SKU: CL 180 Categories: , , ,
WhatsApp chat